ST development s.r.o.

Jsme absolutní vizionáři, nekompromisní puntičkáři a realizujeme pouze své vlastní projekty. Tvoříme silný brand a jsme na něj patřičně hrdí. Okolí našich projektů měníme k lepšímu a pomáháme městům tvořit vysoce kvalitní a moderní prostory k bydlení.

Vytváříme naše projekty tak, aby byly krásné, účelné a funkční zároveň.

Petr Kvapil ml.

Naše vize je jasná ...

Jako developer a investor se pohybujeme na trhu s nemovitostmi již téměř 20 let.

Navrhujeme a realizujeme výhradně vlastní urbanistické a architektonické projekty a to s primárním zaměřením na výstavbu obytných celků novostaveb bytových domů.

Pohybujeme se ale také dlouhodobě i na trhu s pronájmy bytových a nebytových prostor, které dlouhodobě vlastníme a navíc v poslední době rozšiřujeme naši činnost o rekonstrukce bytových domů.

S již zrealizovanými projekty v podobě např. polyfunkčního domu s bytovými jednotkami v centru Starého Města, 4 bytových domů projektu Sluneční terasy a 4 bytových domů projektu Q.City v lokalitě Mařatice – Východ v Uherském Hradišti, nyní probíhající rekonstrukcí 250 nájemních bytů ve Staré Tenici v Uherském Hradišti a nově zahájeným projektem Rezidence Ševcovská v centru Zlína, je naše společnost nepochybně již řadu let zkušeným a důvěryhodným partnerem jak pro klienty, tak pro obchodní a finanční partnery.