Rodinné domy Sýkory

Nadstandardní bydlení a skvělé místo pro život v atraktivní lokalitě Zlín – Prštné. Ideální pro klienty vyhledávající klidné a bezpečné místo v moderních, kvalitních a vkusných domech se snadnou dopravní dostupností.

... bydlení na periferii města s blízkostí do centra …

Představení projektu...

Projekt Rezidence Sýkory je solitér čtyř čistých, elegantních objektů přirozeně vsazených do terénu, z nichž se každý objekt skládá ze dvou samostatných a architektonicky citlivě řešených rodinných domů.

Celkem 8 rodinných domů se dvěma nadzemními podlažími. Velkorysé prostory pro bydlení nabízí okolo 140 m2 užitné plochy a dispozičním řešením 4+kk jsou vhodné především pro rodiny.

Všechny domy jsou vybaveny vlastní garáží se snadným vjezdem z ulice a parkovacím stáním před domem. Součástí je také terasa navazující na zahradu čítající kolem 150 m2.

Vznikne zcela nová ulice, která bude působit uceleně, s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků.

... Energetická náročnost - třída A... Domy budou ve standardu vybaveny podlahovým vytápěním, připojeným na tepelné čerpadlo. O teplou užitkovou vodu se postará energeticky úsporné zařízení, rovněž napojené na tepelné čerpadlo. Celý energetický systém domu může být za příplatek na přání klienta doplněn malou fotovovoltaickou elektrárnou.
Platební podmínky

Projekt je kompletně financován z vlastních zdrojů společnosti bez použití bankovní instituce. Platební podmínky jsou přizpůsobeny možnosti využívat hypoteční financování, platba při podpisu smlouvy činí 15% z celkové kupní ceny, 35% z kupní ceny složí klient po dokončení hrubé stavby a zbylých 50% po kolaudaci a dokončení domu.

Koncová cena 12.590.000,- Kč
Rozdělení domu na společenskou a klidovou část

První podlaží je koncipováno jako společenské a potkávací a je uličnímu pohledu většinově skryto pod terénem. To podtrhuje myšlenku velkorysého domu, který na první dojem nebudí pozornost okázalostí, ale snaží se o citlivé začlenění do celé lokality a okolní krajiny.

První zapuštěné podlaží bude obloženo dřevem, čímž bude materiálově odděleno od hlavní hmoty, která bude mít bílou fasádu. Okna a dveře jsou navrženy v antracitové bar­vě.

... Velká prosklená stěna z hliníku v obývacím pokoji krásně otevírá prostor směrem do osluněné zahrady ...
Druhé podlaží je vymezeno pro klidovou část

Toto podlaží je dominantní, částečně předsazené a z ulice jasně čitelné. Okna z obytných místností jsou situována do ulice a zahrady a poskytují nerušený panoramatický pohled na údolí města a okolní krajinu. Tvoří ho tři pokoje a koupelna.

... aktuální foto z výstavby k vidění v ,,aktualitách" ...
Možnost individualizace a zakázkových úprav

Ve standardním vybavení jsou použita moderní řešení a kvalitní materiály, které plně odpovídají současným trendům. Samozřejmostí jsou velkoformátová hliníková okna s izolačním trojsklem, podlahové vytápění, v koupelnách velkoformátové kalibrované obklady i dlažba v kombinaci se sanitou renomovaného dodavatele Los Kachlos..

...První klienty budeme stěhovat na konci léta 2024...
Lokalita

Vzdálenost od centra města Zlína je 2,6 km. V místní části Zlín – Prštné jsou 3 mateřské školky, základní škola a další občanská vybavenost(Su­permarket Albert, Lidl, Lusso Cafe).

Lze také využít okolní cyklostezku, která je součástí trasy z Otrokovic do Zlína a vede údolím řeky Dřevnice nebo můžete relaxovat u procházek k Chlumským a Zboženským rybníkům a lesům.

Doporučujeme také navštívit Stezku zdraví realizovanou na pozemcích městských lesů pod Tlustou horou, která nabízí pro návštěvníky množství možností pro aktivní trávení volného času.

...rezidenční lokalita Sýkory se nachází na západním okraji širšího centra města Zlína, na jižní straně stejnojmenného kopce...
Prohlédněte si ukázky ... ... ukázky vizualizací možných řešení stavebního modelu interiéru domu nejlépe napoví, jak bude náš nový projekt a třeba i Vaše nové bydlení vypadat ...