Rezidence Kotelna

OSOBITÉ MÍSTO, KDE CHCETE ŽÍT

Vyhovuje vám centrum a dynamika města? Zároveň by vás ale těšilo, žít v klidu blízko přírody a v okolí domova mít spoustu zeleně, cyklostezky a možnost jít se projít do nedalekého lesa?? Tak právě pro vás je stvořen projekt Rezidence Kotelna. 8-podlažní moderní dům s 35 byty umístěný na levém břehu řeky Moravy.

Představení projektu...

Projekt Rezidence Kotelna v Uherském Hradišti se dostává do klíčové fáze realizace. Ing. arch. Ondřej Kutěj dokončil finální detaily projektu, který nese 5 let příprav a schvalování, náročnou genezi a 3 předělávané studie. Díky tomu se podařilo připravit koncept, který je promyšlený a vychytaný.

Začátkem léta začne demolice současného objektu kotelny, kde bude nový bytový dům stát. Dále budou pokračovat přeložky inženýrských sítí. Samotná výstavba je plánována na podzim tohoto roku a očekávané dokončení je na jaře roku 2026.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA Snadno čitelný tvar domu koresponduje s estetikou bílé fasády, kterou podtrhují velkoformátová okna. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Vydali jsme se cestou jednoduché elegance. Minimalistická forma vyzdvihuje praktické detaily. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost.

Standardy

Bydlení na Rezidenci Kotelna podtrhuje nejen jedinečné umístění projektu, ale také moderní design bytů a funkčnost pečlivě vybraných materiálů a zařízení standardního vybavení. Interiéry bytů jsou navrženy v jednoduchém, elegantním, dá se říci, „ZEN stylu“

V projektu je dosaženo nejvyššího standardu, který jsme na projektech bytových domů kdy nabízeli. Vybavení je na úrovni luxusních rodinných domů v centru Zlína, které naše firma realizuje.

Standardy jsou rozlišeny podle velikosti bytu na 2 typy:nadstandardní pro bytové jednotky v dispozicích od 1+kk až po 3+kk a luxusní pro největší bytové jednotky typu 4+kk.

Součástí standardního vybavení jsou hliníková okna s šesti-komorovým profilem, zasklená izolačním trojsklem, posuvná okna nebo HS portály, vinylové podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, podlahové vytápění s termostaty se zónovou regulací, bezpečnostní vstupní akustické dveře s pětibodovým zámkem s háky a další.

Lokalita, a trochu historie

Výjimečná občanská vybavenost i blízkost centra, to jsou největší přednosti místa. Pouhých 900 m na Mariánské náměstí vám zaručí, že vše důležité budete mít na dosah ruky.

V těsné blízkosti je cyklostezka jako skvělé místo pro pro procházky, jogging nebo cyklistické výlety a dá se také pohodlně dojít do nedalekého Kunovského lesa.

V budoucnu je v této lokalitě také plánovaná revitalizaci současného nábřeží, které se stane důstojnou a organickou součástí prostředí městského centra. Na březích jsou plánované vyhlídkové lavičky, odpočívání na pobytovém schodišti, pozorování řeky z plošiny a další.

Bytový dům je navržen v třídě energetické náročnosti B – velmi úsporná. Zateplení 20 cm, extenzivní zelená střecha a hliníková okna zajistí příjemné klima pro budoucí obyvatele.

V nabídce je 35 bytů od moderních 1+kk vhodných na bydlení i investici až po velkorysé rodinné 4+kk.



Každý byt má vlastní terasu s dechberoucím výhledem na řeku a chřibské kopce na jedné straně a výhledem na centrum města na straně druhé.

Velkou přidanou hodnotou v této lokalitě je pohodlné parkování. Klientům jsou k dispozici rezervované parkovací stání ve dvou podlažích (1 nadzemní a 1 podzemní). Na 35 bytů celkem přichází 50 vnitřních rezervovaných stání. Je možnost si vybrat standardní parkovací stání nebo nadstandardní se šířkou 3,75 m. Dále je před objektem k dispozici veřejné parkoviště, které přes den slouží návštěvníkům sdružení Akropolis a návštěvníkům majitelů bytů rezidence Kotelna a večer rezidentům.

Každá bytová jednotka má na svém patře vlastní sklepní kóji pevně přiřazenou k bytu.

Největší byty v Uherském Hradišti

Bytové jednotky typu 4+kk v projektu Rezidence Kotelna v Uherském Hradišti představují luxusní a prostorné bydlení navržené pro náročné obyvatele. Tyto jednotky nabízejí 120 až 160 m2 čisté bytové plochy, což poskytuje dostatek prostoru pro větší rodiny nebo jednotlivce, kteří vyžadují více místa pro své aktivity.

Pro 6 luxusních bytů velikosti 4+kk nabízíme nadstandard, který obsahuje celoplošně lepenou dřevěnou podlahu, bezfalcové dveře se skrytými panty, vyšší úroveň sanity, obkladů, dlažeb a baterií. Nabízíme i možnost individualizace a zakázkových úprav u dodavatele LOS KACHLOS.

Nezapomínáme ani na moderní technologie. Vstupy a vjezdy do garáží fungují na čip a jsou chráněny kamerovým systémem, v každém bytě je videotelefon, v horních podlažích příprava klimatizací.

Prohlédněte si ukázky... ...vizualizace možných řešení bytových jednotek projektu Rezidence Kotelna nejlépe napoví, jak by mohlo vaše nové bydlení vypadat.