Q.City

Myšlenkou Q.City je všudypřítomná zeleň a ekologické bydlení ve spojení s přírodou.

Q.City

Za necelé dva roky jsme postavili, dokončili a předali 124 bytových jednotek našeho projektu „čtyřdomí“ Q.City a máme zcela dokončeno a vyprodáno.

Podívejte se na průběh výstavby našeho projektu Q.City v Mařaticích v Uherském Hradišti

Q.City a okolní příroda

Q.City je vystavěno na Mařatických kopcích s výhledem do širokého okolí a na krásné panorama s nedalekým hradem Buchlovem na jedné straně a vinohrady s rozhlednou na Rochúzu na straně druhé. Nadhled nad městskou zástavbou, či pohled na přistávající letadla kunovického letiště nepochybně také zaujmou.

Občanská vybavenost

Bydlení v klidné lokalitě s občanskou vybaveností a okolní infrastrukturou. Máme tady pár kroků samoobsluhu, školu, školku, solárko, vinotéku, hostinec a další vybavenost. Q.City tak nabízí téměř veškeré městské výhody bydlení v klidové rezidenční okrajové části města.

Ideální pro rodiny

Dětské hriště, nedávno nákladně zrenovované, rozšířené a doplněné, sousedí s blízkou školkou i školkou. Zeleň a stromy obklopují nejen přímo náš projekt, ale navazují na městský zelený pás a přiléhají park.

Dopravní řešení a přístup

Bezpečnostní křižovatka s vyvýšeným prahem a místy pro přecházení řeší klidný a bezpečný souběh potřeb pěších i dopravujících se obyvatel lokality.

Autobusová zastávka

Několik metrů od domů jsou vystavěny autobusové zastávky pro ekologické městské autobusy. Ideální pro ty, kteří nepreferují jízdu autem, či ty, pro které by mohla být čtvrthodinová pěší docházka, či procházka do centra města obtížnou.

Živé fotky dokončených interiérů

Hospodaření se srážkovou vodou

Ekologické hospodaření se srážkovou vodou spojuje naše řešení zelených střech, doplněné akumulačními podzemními zásobníky dešťové vody. Více poznáte v animaci níže.

Slovo architekta

Další využití srážkové vody jsme plánovali již při budování základů stavby. Chceme aby okolí domu bylo ekologické, účelné i krásné.

Zeleň na střeše

Unikátním řešením zelených střech jsme jako první integrovali v našem projektu Q.City ekologické zadržování děšťové vody na střechách domů pomocí půdy, rostlin a akumulačních rohoží a jěště tím výrazně rozšířili množství zeleně v rámci lokality.

Slunolamy

V úrovni střešní atiky, dávají domům nejen nezaměnitelný estetický a architektonický rozměr, ale zároveň i očekávanou funkčnost v ochraně před letním sluncem.

Prosadil jsme vyhrazená parkovací stání

Pro naše klienty – residenty projektu Q.City jsme přichystali a zrealizovali 114 parkovacích stání, z nichž je více než dvě třetiny vyhrazených, zakoupených k jednotlivým bytům a zbytek veřejných, třeba pro návštevníky.

Žádný jiný místní projekt se nemůže pochlubit takovýmto uživatelským komfortem.

Vedeme s městem dialog o úpravě okolí

Nabídli jsme městu Uherské Hradiště volné, nezastavěné pozemky mezi našimi projekty Sluneční terasy a Q.City, doplněné peněžitým darem s vizí vybudování nového moderního ergonomického dětského hřiště a cyklostezky v této lokalitě.

Věříme, že se nám to společnými silami podaří.

Q.City přináší naši představu nového moderního standardu bydlení Hlavní ideou projektu Q.City je všudypřítomná zeleň a ekologické, moderní bydlení v bezkonkurenčně velkých, prostorných a prosvětlených bytech, ve spojení s přírodou a vším dostupným komfortem bydlení a života.