Expandujeme do dalších měst

Děláme maximum s cílem již na podzim tohoto roku spustit předprodej nového projektu, poprvé situovaného ve Zlíně.

Bližší informace k tomuto novému projektu již brzy na našich webových stránkách :-)

Přečtěte si také

Nová Tenice - průběh rekonstrukce

Aktuálně probíhají stavební práce na rekonstrukci objektu A v 1.-3.NP projektu Nová Tenice (rekonstrukce bývalé ubytovny Stará Tenice 1195). V 1.NP probíhají již práce na vnitřních omítkách, ve 2.NP se dokončují vnitřní rozvody stoupacích vedení a ve 3.NP se dokončuje demolice.

Číst více
Nová Tenice - nová fasáda a další nastěhované patro

První ukázka barevné kombinace nové fasády projektu Nová Tenice (rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195), jako jedni z mála jsme při rekonstrukci panelového objektu zvolili bílo – šedou barevnou kombinaci!

Pravě probíhá stěhování nájemníků do již druhého kompletně zrekonstruovaného patra na objektu B. a v tomto důsledku i demolice 2.NP a 3.NP na objektu A.

Další stěhování do rekonstruovaných pater, 1.NP, 2.NP a 3.NP na objektu A., plánujeme postupně od cca poloviny listopadu do konce tohoto roku.

Všem nájemníkům děkujeme za spolupráci a okolním obyvatelům za pochopení 😀👍🤝

Číst více
Úpravy hmotové studie projektu Rezidence Kotelna

V reakci na veřejnou debatu u ,,Kulatého stolu" ze dne 22.6.2020 spolu s občany Staré Tenice a starostou města Uherské Hradiště jsme připravili další změny studie projektu Rezidence Kotelna:

Číst více
Nastěhovali jsme první nájemníky do nových bytů

Dle plánu jsme nastěhovali první nájemníky do kompletně zrekonstruovaných jednotek ve 3.NP objektu B. na projektu Nová Tenice (rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195) 😀.

Další stěhování, do 2.NP objektu B., je naplánováno od 24.9.2020, aktuálně zbývá dokončit už jen montáž kuchyňských linek.🔧

Fasádní práce probíhají dle časového plánu s cílem je ukončit do konce roku 2020. Opětovně žádáme nájemníky a okolní obyvatele ke zvýšené opatrnosti při pohybu v okolí rekonstrukce fasády.‼️

Číst více
Nový standard koupelen pro Sluneční terasy IIII

Ve spolupráci s koupelnovým studiem Los Kachlos jsem připravili nový standard koupelen na projektu Sluneční terasy IIII. Klienti se mohu těšit na moderní šedo – bílou kombinaci, dlažby v rozměru 60 × 60cm, obklady v rozměru 30 × 60cm, vše v kalibrovaném velkoformátu, poprvé budeme osazovat hranaté sprchové kouty s minimálním rozměrem 90 × 90cm a rimless wc. Maximální možná míra individualizace a zakázkové úpravy jsou stále samozřejmostí v Los Kachlos.😀🔝🛀🚽🚿

Číst více
Pomocná ruka centru Akropolis. Částka podpory přesáhne milion korun.

Více v článku

Číst více
Dokončujeme první patro bytů na Nové Tenici

Dle plánu finišujeme práce na 3.NP objektu B. a konečně jsme, s ohledem na hnízdění rorýsů a netopýrů, zahájili i fasádní práce na projektu Nová Tenice (rekonstrukce objektu bývalé Ubytovny Stará Tenice 1195). Už jen namontujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně a od září budeme stěhovat první nájemníky do nových jednotek… :-)

Číst více
Požár v Bohumíně je tragickou událostí a zároveň varováním pro obdobná sídliště

Více v článku

Číst více
Hledáme nájemníky z oboru služeb pro občany a veřejnost

Ve spolupráci s našim dlouholetým nájemníkem a provozovatelem fitness centra FIT-K.O. chystáme projekt kompaktních kójí pro živnostníky a menší podnikatele z oboru služeb pro občany a veřejnost. V našich prostorách, které se nachází v centru Starého Města u Uherského Hradiště na adrese Hradišťská 1995, připravíme v přízemí 8–10 nájemních kójí o výměrách od 15 do 30m2.

Číst více
Oznámení o zahájení fasádních prací a omezení dodávky elektrické energie - Nová Tenice (Ubytovna Stará Tenice)

Nejpozději dne 17.8.2020 budou zahájeny práce na revitalizaci fasády objektu Ubytovny Stará Tenice, tyto práce jsou naplánovány do konce listopadu 2020 a tudíž zdvořile žádáme všechny nájemníky a okolní obyvatele o zvýšenou opatrnost při pohybu v okolí objektu.

Současně oznamujeme, že dne 7.8.2020 dojde k přepojení 2.NP a 3.NP objektu B. Ubytovny Stará Tenice na nový přívod elektro NN a tudíž může docházet během tohoto dne ke krátkodobým omezením dodávky elektrické energie.

Děkujeme všem za spolupráci a pochopení

Číst více
Zelená elektrická energie pro Novou Tenici

Na projektu Nová Tenice nyní provádíme renovaci střešního pláště a současně s ním projektujeme v naší lokalitě jedinečnou fotovoltaickou elektrárnu. Kvůli samotné výšce objektu (23m) a s ní souvisejícími povětrnostními vlivy využijeme světový patent v oboru FVE elektráren a tím jsou vyobrazené flexibilní fotovoltaické panely, které se na povrch střechy pouze lepí! Současně s výrobou ekologické elektrické energie vytváří i izolaci střechy a tím omezují zahřívaní nejvyšších pater objektu. Nepodporujeme dotační podníkání a tudíž všechny projekty FVE elektráren ve Staré Tenici NEBUDOU financovány z dotačních, státních či jiných příspěvkových fondů nebo organizací.

Číst více
Projekt bytového domu Sluneční terasy IIII - všechny byty rezervovány.

Děkujeme klientům za projevenou důvěru, aktuálně děláme vše pro co nejdřívější zahájení samotné výstavby, předběžný termín je zatím stanoven na leden/únor 2021.

Pro zájemce o koupi bytových jednotek na našich projektech aktuálně připravujeme předprodej nových projektů, tentokrát poprvé mimo lokalitu města Uherské Hradiště.

Bližší informace k prvnímu z projektů a pravděpodobně i předprodej již brzy na našich stránkách.

Číst více
Postup rekonstrukce - Nová Tenice

Ve 3.NP objektu B. již probíhají malby a dokončujeme obklady koupelen, termín dokončení a stěhování do těchto jednotek stále zůstává na konec srpna 2020. Ve 2.NP objektu B. probíhají omítkářské a sádrokartonářské práce. Aktuálně jsme zahájili práce na rozvodech stoupacích vedení v 1.NP na objektu A. Dokončujeme montáže zábrádlí na lodžíích, od 15.8 budou zahájeny práce na fasádě objektu a po dokončení těchto prací (kolaudaci vnějšího pláště) umožníme užívání lodžií všem nájemníkům, předběžně v listopadu 2020.

Číst více
Videovizualizace aktualizované studie projektu Rezidence Kotelna v lokalitě Stará Tenice, Uherské Hradiště.

Vyjma změn, které vyplynuly z prvních projekčních schůzek, se snažíme reagovat i na některé podněty či připomínky občanů z této lokality.

Číst více
Co všechno přinešlo veřejné jednání u kulatého stolu?

Více v článku

Číst více
Průběh rekonstrukce Nová Tenice + navýšení standardu

Projekt Nová Tenice, rekonstrukce objektu bývalé ubytovny Stará Tenice 1195, probíhá dle schváleného harmonogramu, aktuálně se pracuje na omítkách ve 2. a 3.NP objektu B, vnitřních rozvodech, SDK konstrukcích a osazování zábradlí na lodžiích. Nově jsme navýšili standard rekonstruovaných jednotek o skřínku pod umyvadlem v každé koupelně, baterie grohe a modernější design umyvadla.

Číst více
Sluneční terasy IIII - 3+KK s novými květníky

Ukázková vizualizace bytové jednotky 3+KK ve 4.NP na bytovém domě Sluneční terasy IIII. Standardem pro tuto jednotku bude podlahová plocha 90m2, koupelna od Los Kachlos s možností 100% individualizace jak v rámci standardu tak nadstandardu, topení s fancoily u francouzských oken a terasa 27m2 s nově na zakázku vyráběnými moderními odlehčenými plastovými květníky (namísto betonových použitých na Sluneční terasách I, II a III), které zachovají originální design bytových domů Sluneční terasy, ale současně zvětší prostor na terasách, zlepší využití prostoru a možnosti údržby výsadby v těchto květnících.

Číst více
Q.City jako vzor pro adaptační strategie na změny klimatu

Náš projekt 4 bytových domů Q.City bude uváděn jako jeden ze vzorů pro adaptační strategie na změny klimatu v oblasti efektivního a ekologického hospodaření se srážkovou vodou. Všechny bytové domy na Q.City mají extenzivní zelené střechy, které zadržují srážkové vody a postupně je uvolňují do v zemi zakopaných krechtů (vsakovacích zařízení), které zajišťují zpětné vsáknutí srážkových vod do půdy. Nejen bytové domy na projektu Q.City ale i veškeré zpevněné plochy (komunikace, parkoviště a chodníky) jsou odvodněny do těchto krechtů (vsakovacích zařízení) s cílem maximalizovat ekologické hospodaření se srážkovými vodami. Bytové domy na projektu Q.City jsou jedny z vůbec prvních bytových domů v lokalitě Uherského Hradiště, které tuto ekologickou technologii využívají.

Číst více
Reagujeme na podněty občanů Staré Tenice k projektu Rezidence Kotelna

Studii projektu Rezidence Kotelna pravidelně upravujeme a aktualizujeme, nyní jsme se rozhodli v reakci na proběhlou schůzku se zástupci společenství bytových jednotek ve Staré Tenici udělat další změny.

Nejpodstatnější změnou je zmenšení půdorysu ,,kulatého domu”, který se bude nacházet na půdorysu stávajícího objektu kotelny a to s cílem omezit dopad výstavby na stávající panelové domy v blízkosti projektu.

Číst více
Průběh rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195

Dokončili jsme výměnu oken, montujeme lodžie na posledních částech objektu, zahájili jsme montáže zábradlí, ve 3.NP probíhají práce na montáži elektro, vodo, topo, kanalizaci a SDK konstrukcích, 2.NP jsme připravili na zahájení prací s cílem dokončit první kompletně zrekonstruované jednotky do konce letních prázdnin 2020.

Číst více
Jak se bude bydlet v Nové Tenici?

Dokončili jsme vzorový byt projektu Nová Tenice – rekonstrukce objektu Ubytovny Stará Tenice 1195. Standardem budou vinylové podlahy, kuchyňská linka s troubou, varnou plotýnkou a digestoří, velká lednice, vestavěné skříně na chodbě, botník s věšákem, spousta úložných prostor, nově navýšíme standard o baterie grohe, sedátko na wc se soft-close technologií a přidáme i skříňku do koupelny. Prvních 32 rekonstruovaných jednotek plánujeme připravit do konce prázdnin 2020.

Číst více
Jak bude vypadat parkování na Slunečních terasách IIII.?

Průběžně se snažíme reagovat na požadavky klientů a reakce okolních obyvatel našich developerských projektů, v posledních letech je asi nejcitlivějším tématem každého developerského projektu parkování a problematika s ním související. V případě posledního bytového domu na projektu Sluneční terasy jsme na této problematice s našim projekčním teamem výrazně zapracovali a takto by to mělo vypadat:

Číst více
Naše činnost v době koronavirové

Více v článku

Číst více
Vyjádření k dopisu od občanů Staré Tenice městu Uherské Hradiště týkající se počtu parkovacích stání u projektu Rezidence Kotelna

Dnes jsme obdrželi dopis občanů lokality Stará Tenice adresovaný starostovi a zastupitelům města Uherské Hradiště, který obsahuje mylné informace ohledně počtu stávajících plánovaných parkovacích stání u chystaného projektu Rezidence Kotelna ve Staré Tenici. Tímto bychom rádi uvedli vše na pravou míru a opravili chybné informace v přehledové tabulce parkovacích stání, která byla součástí dopisu a to:

Číst více
Nová Tenice - harmonogram prací a ukázka průběhu rekonstrukce

Z důvodu hnízdění chráněných živočichů (rorýsů a netopýrů) v lokalitě Stará Tenice jsme nuceni posunout realizaci fasády projektu Nová Tenice (rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195) až na srpen tohoto roku, zveřejňujeme i upravený harmonogram rekonstrukce vnějšího pláště budovy. Aktuálně probíhájí montáže lodžiových systémů, dokončujeme výměnu oken, průběžně probíhají demoliční práce a rekonstrukce stoupacích vedení. Vzorový byt bude dokončen do konce dubna a od května bude k dispozici k náhlednutí a prezentaci, jak bude bydlení po rekonstrukci vypadat.

Číst více
Montujeme lodžie ve Staré Tenici

Aktuálně probíhá montáž nového lodžiového systému na objektu Ubytovny Stará Tenice 1195 – projekt Nová Tenice. Celkem osadíme 126ks. nových lodžií a každá z nich bude mít téměř 5m2.

Číst více
Přejeme pohodové Velikonoce!

Přijali jsme řadu opatření, abychom zajistli naši i Vaši bezpečnost. Přejeme Vám pevné zdraví i nervy v této náročné době.

Číst více
Harmonogram rekonstrukce vnějšího pláště - Nová Tenice

Aktuálně jsme zahájili stavební práce na přístavbě lodžiového systému budovy Stará Tenice 1195. Od 14.4.2020 bude před objektem umíštěn jeřáb a lodžiové panely, tudíž se předem omlouváme za omezení, která vzniknou všem občanům v této lokalitě. Zveřejňujeme rovnou i harmonogram prací, které souvisejí s rekonstrukcí vnějšího pláště budovy Stará Tenice 1195.

Děkujeme všem za pochopení.

Číst více
Pracujeme na Slunečních Terasách IIII

I přes současnou nepříznivou situaci pracujeme na všech našich projektech a jedním z nich je samozřejmě i poslední bytový dům projektu Sluneční terasy.

Dům jsme projekčně dokončili a zde jen pár novinek na které se mohou budoucí klienti těšit:

Číst více
Vysadili jsme další nové stromy na Q.City....

Celkem jsme tak na Q.City vysadili téměř 40 stromů a zrealizovali více jako 4000m2 travnatých ploch.

Číst více
Průběh stavebních prací na projektu Nová Tenice

Aktuálně probíhá avizovaná výměna oken ve všech jednotkách a práce na dokončení vzorového nájemního bytu 1+KK. Od 30.3.2020 budou zahájeny práce na montáži lodžiových sestav a s nimi budou souviset i drobná omezení v okolí Ubytovny Stará Tenice 1195.

Číst více
Jak jsme stavěli Q.City?

Průřez 2-leté výstavby projektu Q.City – 4 bytové domy s počtem 124 bytových jednotek.

Číst více
Průběh prací na projektu Nová Tenice

Aktuálně probíhají demoliční práce ve 2. a 3.NP projektu Nová Tenice (rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195). Současně pracujeme na vzorovém bytě, kompletní rekonstrukci ukázkové jednotky 1+KK, která bude dokončena do konce března a bude možné se tak podívat na budoucí podobu bydlení v Nové Tenice 1195.

Číst více
Poučení pro uživatele domu Stará Tenice 1195 během rekonstrukce objektu

Tímto zdvořile žádáme uživatele domu Stará Tenice 1195 o přečtení pokynů souvisejících s rekonstrukcí.

Číst více
Harmonogram výměny oken a montáže kouřových čidel Nová Tenice.

Tímto zdvořile žádáme všechny nájemníky v objektu Ubytovny Stará Tenice 1195 o spolupráci a přízpůsobení se termínům výměny oken a montáže kouřových čidel do všech jednotek. Kokrétní termíny jsou uvedeny v galerii tohoto článku.

Děkujeme za spolupráci a omlouváme se za snížený komfort bydlení po dobu rekonstrukce objektu.

Číst více
Q.City DOKONČENO!

Minulý týden jsme zkolaudovali poslední bytový dům SW Yellow, osadili lavičky a tím kompletně dokončili projekt Q.City. Za méně jak 23 měsíců se nám podařilo postavit, dokončit a zkolaudovat 124 bytových jednotek a více jak 120 parkovacích stá­ní.

Tímto děkujeme všem našim klientům za projevenou důvěru, okolním obyvatelům za shovívavost a našim dodavatelům za spolupráci zejména:

Číst více
Rozsah rekonstrukce jednotek Nová Tenice

Ukázka rozsahu rekonstrukce, kterou projde každá jednotka na projektu Nová Tenice – rekonstrukce objektu Ubytovny Stará Tenice 1195. Aktuálně probíhají demoliční práce na prvních jednotkách na kterých si vyzkoušíme a upřesníme technologické postupy a použité materiály. Doplňujeme i ukázky stávajícího stavu jednotek před rekonstrukcí.

Číst více
Nový web ST development
Číst více
Rezidence Kotelna přichází s komplexním řešením parkování pro obyvatele ve Staré Tenici

Lokalita aktuálně nabízí 90 normovaných parkovacích stání, avšak aktuální počet zaparkovaných automobilů toto číslo významně převyšuje.

Číst více
Nová Tenice ožívá, nájemníky čeká stěhování po patrech

Rekonstrukce bývalé ubytovny Uherskohradišťské nemocnice ve Staré Tenici je na spadnutí, soukromá společnost se pustí do díla už začátkem března. Nájemníky podle investora čeká pouze stěhování po patrech, s omezením však musí počítat v okolí ubytovny a po rekonstrukci si připlatí za tržní nájemné.

Číst více
Q.City SE Red - zkolaudováno

Úspěšně jsme dokončili kolaudaci bytového domu Q.City SE Red a veškerých zpevněných ploch – komunikací, chodníků a parkovacích stání. Níže jsou ukázky dokončených bytových jednotek na SE Red, aktuálně pracujeme na terénních a sadových úpravách včetně výsadby stromů.

Číst více
Dokončujeme Q.City

Dokončujeme poslední bytový dům na projektu Q.City – SW Yellow a chystáme poslední kolaudaci. Současně dokončujeme sadové úpravy okolo celého projektu a celkový úklid.

Číst více
Nová Tenice - zahájení rekonstrukce

Tímto si dovolujeme předem informovat, že od 2.3 budou zahájeny stavební práce na projektu Nová Tenice – rekonstrukce Ubytovny Stará Tenice 1195. V březnu začneme výměnou oken, od dubna bude probíhat dostavba lodžií, která si již vyžádá menší omezení v okolí objektu ubytovny a od května potom budou probíhat práce na fasádě domu. Ukončení venkovních prací plánujeme na přelomu sprna/září 2020. Předem všem děkujeme za pochopení a spolupráci.

Číst více
Sluneční terasy IIII - 2+KK 50m2 a 65m2

Bytový dům Sluneční terasy IIII nově nabídne 2 varianty bytových jednotek koncepce 2+KK a to s podlahovou plochou 50m2 a terasou 5m2 a pak s podlahovou plochou 65m2 a terasou 6m2. V obou případech bude standardem koupelna a vnitřní vybavení Los Kachlos s možností kompletní zakázkové individualizace. Více info je možné získat u pana Baráka z naší RK Sluneční reality.

Číst více
Parkovací stání pro motocykly na Q.City

Jedno z prvních veřejných parkovacích stání vyhrazených pro motocykly a skůtry v Uherském Hradišti jsme vybudovali na projektu Q.City. Cílem je, aby motocykly nezabíraly při parkování celé parkovací místo určené pro automobily.

Číst více
Q.CITY - postupně reagujeme na vaše náměty. Vznikne více parkovacích stání či vyhrazené stání pro motorky.

Projekt Q.CITY představuje moderní a ekologické bydlení ve spojení s přírodou. Současně se také jedná o „živý“ projekt, flexibilně reagující na podněty svých klientů a tamních obyvatel. Proto se v současnosti připravuje několik zajímavých novinek.

Číst více